On the trip to Guatemala

22. července 2010 v 20:27 | Lucka |  Ostatní videa
Mám tady pro vás videa s Anniny návštěvy státu Guatemala - Misijní cesty. Já jsem se na všechny poctivě podívala a byla jsem potěšená když na jednom z nich zazněla moje oblíbená písnička "My girl" z roku 1991 ani bych nevěřila že ji ještě někdo zná, natož ji pak zpívat před publikem xD no ale jaký se mi líbí písníčky vás asi nezajímá, takže k věci:

Day 1
Společná nejspíš večeře, seznámení s místními lidmi. Annu můžete vidět už zezačátku videa. Má černé triko a vlasy svázané do drdolu.

Day 2
Takže hned zezačátku je ranní výpravička kdy jde celá skupinka a kamera zabírá všechny průchozí. Anna se usmívá do kamery, tentokrát ji poznáte podle bíleho trička - děje se to někdy kolem 7 vteřin. Pak si celá skupinka hraje s místními dětmi a pomáhají s místní prací. Annu na jakou dobu čistě uvidíte od 3 minut 57 vteřin kde si zabrala jednoho prcka a ukazuje jak se plete z bavlnky x)

Day 3
Hned na 11 vteřinách AnnaSophia zdraví "olá" x) ( a jen tak pro zajímavost má to samé triko jako měla v Young Actors Campu´- takové to hodně barevné xD ) pak se zpívá z dětma Anna sew v záběru objeví zhruba v 1:11 a pak 1:57 kde pořizuje fotodokumentaci xD

Day 4
Hned na 5 vteřinách máte možnost vidět Annu. Dál pak hlavně záběry na děti jak nosí vodu nebo se baví s "návštěvníky" :) Potom je pauza. Skupinka svačí. Annu uvidíte na stopáži 1:04 jak si vychutnává jablko a je zaujátá rozhovorem s kamarádkou :) Pauza skončila, jde se dál. Anna je v záběru 1:48 kde si povídá s malou holčičkou a to až do 2:06 x)  Děti si pak spolu kreslí, hází míčem, povídají ... nebo jednoduše skvěle se baví x)

Day 5
Fotodokumentace

Day 6
Fotodokumentace


Guatemala Cribs
Skupinka popisuje kde co je a jeden kluk nás provádí po hotelu. "Tady je koupelna, holky ve svým pokoji ... ukažte se na kameru ..." a pak ten co točí  "řekni ahoj kamarádům Anno" - zhruba 2:26 a Anna ukazuje a popisuje kde má pokoj ( do 2:37 )

Guatemala Cribs - Zip line
Anna je vidět hned na začátku. Má červenou bundu a copánky to zhruba 0:28 a pak o chvilku později na 0:38. A hnedle na to v čase 0:50 - kamera zabere její výstroj na dobrodružnou cestu :) Anna přejíždí na laně na 2:21 a stojí to za to xD Drží se jako klíště xD a pak  se Sophia chystá přelízt říčku na 7:10 x)

Solomon's porch
Tady se zpívá a veselí. Zazní tady už mnou zmiňovaná "My Girl" :) A nejsem si jistá ale Anna nespíš tančí s nějakým chlapcem na 3:35. Tedy doufám že je to ona xD tak na 80% a to do 4:00 a pak je ještě vidět v davu s tím samým kolegou v 4:06 a znovu na 4:27 x) a úplně na konci u pódia když se zpívá karaoke k písničce Dancing Quieen od skupiny ABBA x)

Za tyto videa děkuji Jackie :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jackie [ AffínQa , která tě mocQo lafuje !] Jackie [ AffínQa , která tě mocQo lafuje !] | Web | 22. července 2010 v 20:43 | Reagovat

ahooy luci , moc děkuju ! ty fotečky přidám , ale jaksi to nejde dát do počítače , takže to bude asi až zítra :(( jo ták . moc ti nerozumím , mě se to překryje normálně , možná je to tím , že ty nedáš hned sloučit s předchozí vrstvou ;)) vždy když dáš obrázek to ihned dej , inač se ti to bude dávat pod sebe . ;) ♥

2 Jackie [ AffínQa , která tě mocQo lafuje !] Jackie [ AffínQa , která tě mocQo lafuje !] | Web | 23. července 2010 v 12:35 | Reagovat

ahá z imagebam , hh
mno já to dycky normálně vložím kliknu mezi to a dám mezeru . Já moc totiž nevím jak to myslíš , vždyt to mám stejně jak to míváš ty ne ? každopádně pomocí mezerníku . ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama