Filmy Anny

AnnaSophia Robb - /filmy-rozcestník/

17. května 2009 v 17:52 | Lucka
Slušná holčička Samantha vychováváná samotářsky. Jakmile se seznámí smalou uličnicí Nelly, vše se změní a je to kamarádství "na život a na smrt"
Vypráví o osamělé dívence Opal, která se ujme pejska a pojmenuje ho podle Supermarketu kde ho našla. Stává se z nich nerozlučná dvojice, jak to dopadne po menších změnách?
Fialka Garderobová - kdo by neznal holčičku která bez žvýkaček nevydrží ani pět minut?
Leslie Burke - tak se jmenuje postava kterou Anna stvárnila, objevila se po boku mladého herce Joshe Hutchersona ( Jess Aronns ). A pokusí se chlapce se ho naučit objevit úžasné kouzlo fantazie.
Anna obsadila roli Loren McConnell - obyvatelé města jsou přesvědčeni, že toto záhadné dítě jménem jim do jejich obydlí přineslo hněv boží, vidí ji jako posla zla, zatímco Katherine vidí ztracené dítě, které potřebuje její pomoc
Have dreams, will travel
Cassie Cannington tak se jmenuje mladá dívka, která se s chlapcem Benem Ronaldsem vydá hledat nové rodiče, jelikož ty její ani neví že existuje. Ben ( Cayden Boyd )na tom je stejně a tak se rozhodne dívku doprovázet. Oba dva se velmi sblíží, a zjistí že kdyby jeden druhého ztratil, život by neměl smysl. Dobrodružství však překazí náhlé Cassino zhroucení. Jak to dopadne?
Tara která se musí vyrovnat s tím, že její matka zmizela a také že ona sama začíná dospívat. Jedenáctiletý člověk se o sebe ještě nedokáže postarat a Tara zjišťuje, že kolem sebe má spoustu lidí, kteří jí mohou pomoci, nebo spíše ublížit.
Patnáctiletý David žije se svým otcem na předměstí a moc zářná budoucnost se mu před očima nerýsuje. Ve škole se s ním moc lidí nebaví, otec je na něj přísný, a tak hledá pochopení aspoň u své spolužačky Millie. ( Anna zde hraje jen Milie jako školačku )
Thomas Muller je malý dvanáctiletý průšvihář, a bohužel i lhář. Proto mu nikdo nevěří že chce někdo unést prezidentovu dceru USA. Jak se s tím popere?
Expert na UFO se snaží, s pomocí taxikáře, chránit dva sourozence s nadpřirozenými schopnostmi před spáry organizace, která chce využít děti
pro své zločinné plány.
Film je příběhem dvou čtrnáctiletých dívek Ellie a Max, které cestují z Manteky v Kalifornii do New Yorku během kubánské krize v roce 1962. Pátrají přitom po Eleanor Rooseveltové a Elliině matce.
Film je o ženě, která se svým synem cestuje do New Yorku.
Příběh o třináctileté Bethanny (AnnaSophia ), které žralok při surfování utrhne ruku.
Pokračování slavného Sexu ve Městě, kdy uvidíme život Carrie Bradshaw ještě na střední škole.

Připravuje se;

Khumba /AnnaS. as Tombi/, Pan /AnnaS. as Wendy/, Life at These Speeds /AnnaS. as Henny/

-Rozcestníky budou dodělány jakmile budeme mít více informací-

----
Televizní seriály

//HOME// 
 

Reklama