Ostatní videa

Klip

8. září 2011 v 22:45 | Lucka
V minulém článku jste mohli vidět screeny z první vypuštěné scény z "The Space Between", nyní máte možnost vidět celou scénu v HD rozlišení! Ale pospěšte, je možné že bude ze severu youtube.com smazána!

On the trip to Guatemala

22. července 2010 v 20:27 | Lucka
Mám tady pro vás videa s Anniny návštěvy státu Guatemala - Misijní cesty. Já jsem se na všechny poctivě podívala a byla jsem potěšená když na jednom z nich zazněla moje oblíbená písnička "My girl" z roku 1991 ani bych nevěřila že ji ještě někdo zná, natož ji pak zpívat před publikem xD no ale jaký se mi líbí písníčky vás asi nezajímá, takže k věci:

Day 1
Společná nejspíš večeře, seznámení s místními lidmi. Annu můžete vidět už zezačátku videa. Má černé triko a vlasy svázané do drdolu.

Behind The Reaping

13. května 2010 v 19:08 | Lucka
Mám tu pro vás dvanácti vteřinové video z natáčení The Reaping! xD

x) Jinak omlouvám se že tu nejsem, ale jak je hezky, tak u pc nesedim xD

Sonny Williams - Keep Your Mind Wide Open

20. března 2010 v 9:58 | Lucka
Sonny Williamsová na soutěži talentů zazpívala písničku Keep your Mind Wide Open, no a jak ji to šlo můžete posoudit sami x) Já si myslím že je celkem šikovná :)

x)

The Insider - AnnaSophia and Bethany Hamilton - Soul Surfer

22. února 2010 v 21:01 | Lucka
Video ze zákulisí Soul Surfer - kde AnnaSophia vypovídá, jak dlouho jí trvalo než si začla být na Surfu jistá. A Bethanny si s ní spolu s kolegyni dělá srandu že z ní bude šampónka. Dále se pak mluví kdy uvidíme film my a Bethanny prozradila že by to mělo být koncem roku. A dále se pak rozebíra podoba mezi Sophií a Beth :) Uvidíte i Annu sńa Surfu! xD
Určitě se máme na co těšit! x)Hounddog

14. února 2010 v 14:53 | Lucka
Vím že tohle nemá sice s Annou nic společného, ale přece jen vám to sem dát abyste se mohli juknout x) Jinak právě mám rozpracované dvě videa s Annou tak se můžete těšit! :)

:)

Z natáčení Soul Surfer

13. února 2010 v 14:41 | Lucka
Úžasné! Mám pro vás skvělé video z natáčení Soul Surfer! Kde uvidíte jak Annu tak i její kolegy :)
Pak se záběr přesune na pláž, kde je k vidění zívající a unavená Anna.
:)


Gap Starring

2. února 2010 v 20:27 | Lucka
Objevila se menší novinka! A to video z natáčení focení photoshootu v roce 2005 s Annou a její "kolegyňkou" Laurou Marano, nafocené fotografkou Lindou Vanoff. Tak užívejte!
:)

Crazy AnnaSophia

6. prosince 2009 v 16:23 | Lucka
Chcete vidět šílenou AnnuSophii z Young actors Campu? xD Mrkněte:
xD

Anna and Julia singing

22. listopadu 2009 v 15:20 | Lucka
AnnaSophia a Julia se dali do zpěvu během premiéry Karlíka a Továrna na čokoládu. A co zazpívají? Willy Wonka, Willy Wonka xD Určitě se pobavíte! :)
:)

 
 

Reklama