Překládané interviews

Soul Surfer And More

1. dubna 2011 v 23:57 | Lucka
Opravdu moc milý, a hlavně povzbudivý rozhovor s Annou. Určitě se dejte do čtení =)
---
"Když jsem byla malá holka, nikdy by mě nenapadlo, že se moje tělo bude svým způsobem měnit. Sportovala jsem a všudemožně jen běhala. Ale každý člověk , který obývá tuhle planetu stárne a tak se začíná měnit i jeho vzhled ( tělo ). To pak padají otázky jako: 'Ó můj bože, kde se tu vzalo to bříško?' A 'Proč se nemohu vejít do kalhot?' A 'Proč jsou moje prsa tak malá a ostatní holky je mají velká? 'A i když je to jen proto, že všichni nosí push-up podprsenky ( jen vtip! ), si uvědomíte, že naprosto každý má pochybnosti o tom jak vypadá a vyzdvihuje jen své nedokonalosti.

Soul Surfer 2011 - interview

1. dubna 2011 v 19:04 | Lucka
Interviews: Tak se podívejme! AnnaSophia v Soul Surfer hraje Bethanny Hamilton, která se vrátila k surfování poté co jako malá přišla o ruku při útoku žraloka. Prosím, přivítejme AnnuSophii!
AnnaSophia: Dobrý den! Jak se máte?
Interviews: Skvěle! Právě jsme vás v té ukázce viděli jako Bethanny v Soul Surfer. Je to úžasné. Bethanny Hamilton si přála přímo vás, aby jste ji ztělesnila v této roli?
AnnaSophia: Ano, její maminka Cheri mě spolu s Bethany viděli v Mostu do Země Terabithia a poté se spojili s mým agentem. Říkala jsem si ... to nemůžu vzít! Ovšem nakonec jsem souhlasila ( směje se ).

Intervieew

30. března 2010 v 20:08 | Lucka
anna-sophiarobb.blog.cz
Mám tu pro vás nový rozhovor s Annou - který překládám už dva dny xD

I: Ahoj Anno, právě natáčíš nový film, jak ti to jde?

Řekla bych že celkem fajn, našla jsem si nové přátele, jako třeba Bethanny o níhž vlastně celý film je, a taky jsem se naučila surfovat. O tom jsem vždycky snila.

Intervieew

21. listopadu 2009 v 13:43 | Lucka
BH: Takže ty jsi ve druháku na střední škole?
Anna: Ano, je to tak, ale je to těžké studovat a zároveň točit.

BH: Co děláš když netočíš?
Anna: Učím se

AnnaSophia ze zlína - rozhovor

21. července 2009 v 12:38 | Lucka
Zlín- Patnáctiletá herečka, českým divákům známá především z filmů Karlík a továrna na čokoládu a Most do země Terabithia, přijela do Zlína představit rodinný snímek Útěk na Horu čarodějnic. Dwayne "The Rock" Johnson v něm zahraje taxikáře, jenž musí spojit síly s expertkou na UFO a dvěma dětmi, které mají velmi podivné schopnosti.

AnnaSophia Robbová v rozhovoru říká, že ideální den by nejraději strávila dopoledne v posteli, odpoledne na nákupech a večer v klubu. Oslovilo ji, že v Česku by něco takového bylo možné - ovšem doprovodu rodičů nerozváděla, jak by taková návštěva klubu vypadala.Kdo ví, jestli by přitom víc vypadla z role vycházející, ale vstřícné hvězdy, která prostě miluje herectví a vůbec nemá hvězdné manýry. Takhle není úplně jasné, jestli je ve skutečnosti víc Leslie Burke, která potírá zlo vTerabithii, nebo nesnesitelně ambiciozní Violet z Karlíka a továrny na čokoládu
 
 

Reklama